PPH BIM

to firma produkcyjna z długoletnią tradycją. Została założona w 1983 r i specjalizuje się w produkcji kosmetyków kolorowych a także opakowań kosmetycznych.

produkcja kosmetyków kolorowych i opakowań kosmetycznych
produkcja mas kosmetycznych
Private Label-produkcja pod Marką Własną klienta
własne laboratorium oraz dział badań i rozwoju

Nasze kosmetyki

Oferujemy pełną gamę kolorystyczną oraz produktową, zaczynając od pudrów, cieni, pomadek , balsamów do ust, kończąc na lakierach i odżywkach do paznokci . Nasze kosmetyki są eksportowane do ponad 40 krajów na pięciu kontynentach. Od ponad 30 lat pomagamy kobietom z całego świata uzyskać upragniony wygląd, podkreślić ich naturalne piękno, zmieniać styl i podążać za najnowszymi trendami.

Nasze cele

Jakość

Istotą produkcji kosmetyków QUIZ są najwyższej jakości surowce, które importujemy od najlepszych dostawców z całego świata. Wszystkie produkty QUIZ poddawane są badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co bardzo ważne, produkty nie są testowane na zwierzętach. Nasza firma posiada także certyfikat GMP ISO 22716:2007.

Produkcja opakowań

Produkowanie opakowań kosmetycznych we własnej fabryce, pozwala nam szybko reagować na zmieniające się trendy w projektowaniu opakowań, co pozwala odróżnić nasze produkty od oferty innych producentów. W naszym asortymencie znajduje się ponad 100 rodzajów eleganckich i poręcznych opakowań.

Badania i rozwój

Prace badawczo-rozwojowe, prowadzone we własnym laboratorium, pozwalają na całkowitą samodzielność oraz możliwość kreowania własnych pomysłów i szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Konsumenci cenią produkty QUIZ COSMETICS nie tylko za najwyższą jakość, ale również za design opakowań i przystępne ceny.

Skontaktuj się z nami